Poznajmy się

O mnie

Zajmuję się projektowaniem wnętrz mieszkań, domów, pojedyńczych pomieszczeń różnej wielkości, również projektowaniem wnętrz biznesowych i inwestycyjnych  na terenie miasta Poznania, jego okolic oraz całej Polski. W 2018 roku założyłam własną firmę pod szyldem HS PROJEKT HONORATA SZYMKOWIAK ukończyłam kilkadziesiąt projektów. Tworzę wymarzone wnętrza, które dopełniają Twój styl życia.

W projektowaniu stawiam przede wszystkim na funkcjonalność, nie bojąc się wyzwań realizuję różne wizje klientów.  Tworząc przestrzenie do życia i rozwoju, poprzez indywidualne podejście do procesu projektowania, biorąc pod uwagę jak klient pragnie wykorzystać swoją przestrzeń, dostosowuję ją do jego stylu życia. Od wyznaczenia idealnego układu funkcjonalnego pomieszczenia, znalezienia idealnego krzesła do czytania ulubionej gazety, po wybór najbardziej uspokakającego koloru do sypialni.

Skontaktuj się ze mną

„Design ma znaczenie, ponieważ nie mieszkamy już w jaskiniach”

Projektowanie wnętrz to:

przestrzeń, światło i porządek- to cel moich przedsięwzięć. Tworząc projekt, zazwyczaj tworzę taki który powstaje w umyśle klienta, jest szyty na miarę, dostosowany do jego potrzeb i marzeń dotyczących przestrzeni.

W swojej pracy stawiam na kreatywność w projektowaniu. Indywidualne podejście zakłada pełne zrozumienie i akceptację różnorodności oczekiwań i potrzeb klientów.

  • projektowanie wnętrz domów
  • projektowanie mieszkań  i apartamentów
  • projektowanie lokali inwestycyjnych
  • projektowanie wnętrz restauracji i kawiarni
  • projektowanie salonów kosmetycznych, fryzjerskich, barberskich
  • projektowanie biur i przestrzeni usługowych

Portfolio

Sprawdź niektóre z naszych ostatnich ukończonych projektów.

Kontakt

Skontaktuj się z nami już dziś!

 

Lokalizacja

Umultowska 102A/11,
61-614 Poznań

Kontakt

E: hsprojekt.biuro@gmail.com
M: +48 660 490 598

Social media